Projekts "My Green Identity" / "Mana zaļā identitāte"

Projektā plānotas aktivitātes:

3 starptautiskas tikšanās darba grupām:

• Viļņa, Lietuva. Septembris, 2019
  • Turku, Somija, Februāris 2020
  • Vagerud (Vaggeryd), Zviedrija, septembris, 2020

Starplaikā darba grupām tikšanās SKYPE

Zaļais stūrītis bibliotēkā: informācija un publicitāte. Tikšanās nacionālajiem sadarbības partneriem (Valmieras bibliotēka, Valmieras Zonta klubs, Oleru muiža).

Zaļā nedēļa:

• pirms Ziemassvētkiem 2019 (iecere “Dodiet lietām otro elpu”, piemēram, lekcija, radošā darbnīca ar praktisku darbošanos)
  • aprīlis - maijs 2020 (puķu dobes veidošana Oleru muižā)

Izbraukuma sesija projekta dalībniekiem Oodi (Oodi - jaunā Helsinku Centrālā bibliotēka Helsinkos( Somijā) atvērta 2018.gadā): tālākizglītība, pašizglītība un zaļais dzīves veids. Jūnijs, 2020 (Valmieras bibliotēka& Zonta klubs & Oleri)

Satelītpasākums Latvijā: mūžizglītības programma “Līdzsvarotā dzīve” (Valmieras bibliotēka & Zonta klubs & biedrība Oleru muiža) bibliotēkā 5-6 nodarbības 2019-2020 (oktobris, novembris, decembris, 2019; februāris, marts, aprīlis, 2020)

Tēmas:

• Veselīgais uzturs
  • Dārzs (arī mežonīgais) pilsētās. Mazās kopienas (vienas mājas saimnieki)
  • Mans zaļais ieguldījums (pašizglītošanās, aktivitātes pilsētvidē)