Tikšanās ar EP deputātiem izstādē “Generation Code" Briselē

Jau ceturto gadu Eiropas publiskās bibliotēkas "Public Libraries 2030" oktobrī Eiropas Programmēšanas nedēļas ietvaros īpašā izstādē “Generation Code: born at the library” Eiropas Parlamentā demonstrē savus risinājumus un sasniegumus digitālajā laikmetā.

Katru gadu izstādes laikā ir Meet & Greet sesija, kad bibliotēku pārstāvji aicina savas valsts EP deputātus uz īsu sarunu par publisko bibliotēku aktualitātēm, kā arī aicina pievienoties MEP Library Lover group.

Lai apmeklētu izstādi un piedalītos programmas "Publiskās bibliotēkas 2030" / "Public Libraries 2030" organizētajā bibliotēkas interešu pārstāvniecības ekspertu sanāksmē, uz Briseli devās arī Valmieras bibliotēkas direktore Daiga Rokpelne, kur tikās ar lielāko daļu Eiropas Parlamenta deputātu un deputāta palīgu no Latvijas, - visi ar entuziasmu izteica atbalstu bibliotēku kā zināšanu centru attīstībai.

Fotogrāfijās: EP deputāti Andris Ameriks, Sandra Kalniete, Ivars Ījabs, Roberts Zīle, Nils Ušakovs, deputātes Daces Melbārdes palīgs Edgars Zīverts, IFLA biedru iesaistes speciāliste Kristīne Pabērza-Ramiresa un Valmieras bibliotēkas direktore Daiga Rokpelne.