ES stūrītis

 

Informācija pieejama: uzklikšķinot uz teksta, kurš ir zilā krāsā, uz attēla vai "Resurss pieejams šeit."

 

Europa.eu - Šeit atrodamas pamatskolas un vidusskolas skolēniem paredzētas spēles, konkursi un uzdevumu grāmatas, kas palīdzēs klasē vai mājās aizraujošā veidā iepazīt Eiropas Savienību. Te pieejama arī informācija par studijām un brīvprātīgo darbu ārzemēs. Mācību materiāli sadalīti vecuma grupās - līdz 9 gadiem; no 9 līdz 12 gadiem; no 12 līdz 15 gadiem; 15 gadiem. Mācību stūrītī ir atsevišķa sadaļa "Spēlēt spēles".

Resurss pieejams šeit.

 

 

Mūsu izdevumi sadaļā atradīsi kādas spēles, krāsojamās grāmatas, bukletus, reprezentācijas materālus ir izdevis Europe Direct informācijas centrs Valmierā sadarbībā ar Valmieras integrēto bibliotēku. Grāmatiņu „Izkrāso Eiropas aizsargājamos dzīvniekus” ir iespējams lejuplādēt. Par spēlēm interesējies Valmieras integrētajā bibliotēkā. Krāsojamās un uzdevumu grāmatas pieejamas bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas krājumā.

Resurss pieejams šeit.

 

 

ES informācijaŠeit var uzzināt aktualitātes Eiropas Savienībā; to, kas ir Europe Direct informācijas centrs jeb EDIC, EDIC darbību Valmierā un Vidzemes reģionā; informāciju par Eiropas Savienības informācijas punktiem; kā arī sadaļā interneta resursi ir apkopotas Eiropas Savienības un Latvijas nozīmīgākās mājas lapas, nozaru ministriju mājas lapas un nevalstisko organizāciju.

Resurss pieejams šeit.