Skolas aicinātas piedalīties projektā "[email protected]"

Eiropas Gada ietvaros tiek organizēts projekts [email protected]”, kurā tiek aicināti iesaistīties skolēni, skolotāji un vecākās paaudzes pārstāvji, organizējot tikšanās, kas veltītas paaudžu solidaritātes stiprināšanai.

Projekta mērķis ir veidot ciešāku starppaaudžu komunikāciju, veicinot savstarpēju izpratni, daloties ar aizraujošiem piedzīvojumiem, stāstiem un pieredzes apmaiņu paaudžu starpā, tā nodrošinot to saliedētību un vienotu pilsonisko savienību. Pagājušajā gadā Paaudžu solidaritātes dienas pasākumu veicināšanas ietvaros veiksmīgi norisinājās projekts [email protected]”, kurā piedalījās vairāk nekā 600 Eiropas Savienības dalībvalstu skolas, tostarp arī Latviju pārstāvošās skolas.

Lai iesaistītos projektā, Latvijas skolām skolā ir jāorganizē tikšanās starp skolēniem un senioriem laika posmā no š.g. aprīļa līdz 31.maijam. Savukārt iegūtos materiālus (apraksta un bilžu formātā) par tikšanos vai pasākuma norisi nepieciešams augšupielādēt projekta [email protected]” mājas lapas izveidotajā kontā: http://generationsatschool.eu/ līdz 30.jūnijam. Mājas lapā atrodama arī detalizētāka informācija par dalību projektā.

Papildu jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzu rakstīt uz e-pastu:
[email protected] vai zvanīt pa tālruni +371 26782948.

Informāciju sagatavoja:
Tanita Tamme
"[email protected]" projekta koordinatore Latvijā