Kultūras un atmiņas institūciju profesionālās pilnveides diena

Globalizācija un tehnoloģiju straujā attīstība maina arī kultūras darba formas un metodes, tāpēc šajā jomā strādājošajiem nepieciešamas arvien jaunas zināšanas un praktiskās iemaņas. Lai pilnveidotu kultūras iestāžu darbinieku profesionālo kompetenci, Europe Direct informācijas centrs Valmierā sadarbībā ar Valmieras bibliotēku šā gada 18.janvārī Valmieras integrētajā bibliotēkā (Valmierā, Cēsu ielā 4) rīko  Profesionālās pilnveides dienu. Pasākuma laikā Valmieras muzeja, Valmieras kultūras centra, Valmieras integrētās bibliotēkas, kā arī Valmieras zonālā valsts arhīva darbiniekiem  zināšanas un iedvesmu sniegs Kultūras informācijas sistēmu centra (KISC) speciālisti un organizāciju psihologs, personāla vadības konsultants, treneris Uldis Pāvuls.

Programmā:

10:00    Uzruna. D.Rokpelne. Valmieras bibliotēkas direktore, EDIC Valmierā projekta vadītāja.

10:15 - 12:00  "No pūcessaktas līdz mašīntulkam". Kultūras informācijas sistēmu centrs (KISC) prezentācija. Jautājumi un atbildes.

12:00 - 13:00  Pusdienas.

13:00 - 16:00 “Personīgās efektivitātes instrumenti”. Uldis Pāvuls, organizāciju psihologs, personāla vadības konsultants, treneris.