Informatīvā ekskursija "Zini savas tiesības"

Aiz visiem tik labi zināmā un acīmredzamā piedāvājuma bibliotēkā slēpjas vēl nepieradinātie pakalpojumi.  Lai katrs nāciens uz bibliotēku būtu gan interesants, gan rezultatīvs – pieradiniet bibliotēku – atnāciet un uzziniet vairāk par tām iespējām, kā bibliotēka var jums palīdzēt īstenot sava apmeklējuma mērķi vai arī justies gandarītam par nejaušu iegriešanos.

8. maijā plkst. 18.00-19.00 atnāciet un uzziniet par Eiropas informācijas centra piedāvājumu informatīvajā ekskursijā "Zini savas tiesības!" Europe Direct informācijas centrs nodrošina dažādus resursus par Eiropas Savienību un var sniegt praktisku informāciju par dažādiem jautājumiem, piemēram, kā panākt savas kvalifikācijas atzīšanu ES, kā izmantot savas tiesības Eiropā utml..