Eiropa manā pilsētā

No 19. līdz 26. oktobrim, aicinot iepazīt Eiropas Savienības (ES) labos darbus savā apkārtnē, 11 Latvijas pilsētās notiks orientēšanās spēle “Eiropa manā pilsētā”.

Laikā, kad nav iespējams doties ceļojumos ārpus Latvijas, Finanšu ministrija rosina labāk iepazīt Latviju un savu pilsētu, piedaloties orientēšanās spēlē “Eiropa manā pilsētā” un Cēsīs, Gulbenē, Madonā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Rēzeknē, Jelgavā, Kuldīgā, Liepājā, Ventspilī un Valmierā iepazīstoties ar objektiem, kas tapuši ar ES finansējuma atbalstu.

Sīkāka informācija par orientēšanās spēles noteikumiem, balvām un spēles kontaktpunktiem katrā pilsētā – mājaslapā www.esfondi.lv/euinmyregion.

Spēles laikā dalībnieki aicināti būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos piesardzības pasākumus – ievērot 2 metru distanci un nedrūzmēties. Spēles dalībnieki aicināti rūpīgi izvērtēt savu veselības stāvokli pirms piedalīties spēlē un elpceļu infekcijas slimības pazīmju gadījumā palikt mājās.

Personas, kam apstiprināta Covid-19 infekcija un noteikta izolācija, Covid-19 kontaktpersonas, kam ir pienākums ievērot mājas karantīnu, un personas, kurām dēļ ārvalstu ceļojuma ir jāievēro pašizolācija, nedrīkst piedalīties orientēšanās spēlē “Eiropa manā pilsētā”.

Orientēšanās spēli “Eiropa manā pilsētā” rīko Finanšu ministrija sadarbībā ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un “Europe Direct” informācijas centriem. Pasākums norisinās Eiropas Komisijas kampaņas “EU in My Region” ietvaros.

Spēlē var piedalīties sekojošos veidos:

Spēles noslēgumā aizpildītās spēles uzdevumu lapas var iesniegt 3 veidos:

1. Nofotografējot aizpildītu atbilžu lapu, un, pievienojot spēles laikā uzņemtās fotogrāfijas, sūtot uz e-pastu [email protected]. (Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, iesakām izmantot tieši šo variantu).

2. Uzdevumu lapas tā darba laikā vari atstāt spēles kontaktpunktā, uzrādot uzņemtās fotogrāfijas kontaktpunkta darbiniekam.

3. Dalībniekiem, kuri spēlē piedalās, izmantojot “ActionBound” aplikāciju, nav jāveic nekādas papildu darbības, lai iesniegtu spēles rezultātus.

Spēles kontaktpunkts Valmierā: Europe Direct informācijas centrs Valmierā, Cēsu iela 4, Darba laiks: P - P 10:00 - 18:00, S 10.00 - 16.00;

Ar spēles nolikumu un uzdevumiem var iepazīties šeit