Apbalvos bērnu un jauniešu radošo darbu konkursa uzvarētājus

Pirmo trīs vietu ieguvēji vecuma grupā no 6 līdz 10 gadiem balvā saņems ģimenes biļeti uz Līvu akvaparku, grupā no 11 līdz 15 gadiem - piedzīvojuma parka „Meža kaķis” dāvanu karti, bet vecuma grupā no 16 līdz 20 gadiem – iespēju doties uz starptautisku vasaras nometni Vācijā. Savukārt godalgoto audzēkņu skolotāji kā pateicību par bērnu virzīšanu un atbalstīšanu radošo darbu tapšanā saņems grāmatnīcas „Jānis Roze” dāvanu kartes.
Konkursā bērni un jaunieši no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem ar literāro vai vizuālo darbu palīdzību pauda savu skatījumu par tēmām: „Kopīgais un atšķirīgais Eiropā un Latvijā” un „Mana valsts – tava valsts”.
Visu konkursantu iesniegtos darbus līdz 2013.gada 21.maijam būs iespējams bez maksas apskatīt izstādē Rīgas Kongresu namā.
„Eiropa skolā” ir ikgadējs starptautisks konkurss, kas notiek Latvijā un citās Eiropas valstīs, piemēram, Horvātijā, Igaunijā, Vācijā, Kiprā un Čehijā. Tā mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu interesi un cieņu pret kultūras dažādību Eiropā un ar radošu darbu palīdzību sekmēt eiropeiskās apziņas, starptautiskās sadarbības un demokrātijas izpratni. Latvijā kopš 2010.gada konkursu organizē VIAA. Vairāk informācijas www.viaa.gov.lv