Valmieras integrētā bibliotēka klātienes apmeklējumiem uz laiku ir SLĒGTA

Lai samazinātu Covid-19 infekcijas izplatību, valdība apstiprinājusi izmaiņas rīkojumā par ārkārtējo situāciju, ieviešot stingrākus drošības pasākumus no 21. oktobra līdz 14. novembrim (ieskaitot). Izmaiņas paredz, ka Valmieras integrētā bibliotēka klātienes apmeklējumiem uz laiku ir SLĒGTA.

Visi klātienes pasākumi ir atcelti, tajā skaitā lasītavas izmantošana, telpu rezervācija un materiālu saņemšana un izsniegšana uz mājām. Tiek pārtraukta iespēja pasūtīt grāmatas Valmieras reģiona bibliotēku kopkatalogā.

Jau izsniegtajiem dokumentiem lietošanas termiņu bibliotēka pagarina automātiski. Konsultācijas, informāciju par attālināto reģistrēšanos, resursu izmantošanu un dokumentu elektronisko piegādi var saņemt, zvanot vai sūtot e-pastu [email protected].

Sīkāka informācija, zvanot darba dienās no plkst. 10.00 līdz 17.00:

• Daiļliteratūra, periodika: 64222464, 26667919
  • Nozaru un ViA mācību literatūra: 64207226, 26664430
  • E-resursi: 26665573
  • Eiropas Savienības informācija: 64281443
  • Bērnu apkalpošanas nodaļa: 64222512, 26332241
  • Kopētava: 26484400

Aicinām izmēģināt Valmieras integrētās bibliotēkas piedāvātos attālinātos pakalpojumus!

VIRTUĀLIE PASĀKUMI

Neklātienes (virtuālie) pasākumi joprojām ir pieejami, lūdzam sekot līdzi aktuālajai informācijai Valmieras integrētās bibliotēkas tīmekļa vietnē un sociālajos medijos.

Joprojām iespējams pieteikties RADOŠĀS RAKSTĪŠANAS nodarbībām.

REĢISTRĒJIES ATTĀLINĀTI, lai lasītu e-grāmatas un iegūtu pieeju digitālajiem resursiem!

1. Aizpildi VEIDLAPU (lejupielādējams Word dokuments)
  2. Nosūti to uz [email protected]
  3. Ja ir iespēja, paraksti to ar drošu elektronisko parakstu. Ja e-paraksts nav pieejams, varēsi apliecināt savu identitāti pirmajā bibliotēkas klātienes apmeklējuma reizē.

Pēc aizpildītās anketas saņemšanas reģistrēsim Tevi par bibliotēkas lietotāju un nosūtīsim autorizācijas datus reģistrācijai 3td.lv e-grāmatu bibliotēkā un instrukciju e-grāmatu piekļuvei. Turpmāk varēsi izmantot arī visus Valmieras integrētās bibliotēkas attālinātos pakalpojumus.

E-GRĀMATAS

• LATVIEŠU VALODĀ

3td.lv bibliotēkā ikvienam ir iespēja bez maksas lasīt latviešu un latviski tulkoto autoru darbus e-grāmatas formātā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.

Lietošanas instrukcija

• SVEŠVALODĀS

EBSCO datubāze piedāvā gan pieaugušo un jauniešu daiļliteratūru, gan plašu literatūras klāstu tādās jomās kā veselība, amatniecība, pavārmāksla, reliģija, izklaide, ģeogrāfija, finanses, ģimene, folklora, labklājība, mājsaimniecība u.c. Pēc grāmatu lejupielādes tās lietotājiem ir pieejamas arī bezsaistes režīmā.

Palīgs EBSCO e-grāmatu izmantošanā

Lai sāktu lasīt e-grāmatas, nepieciešamas bibliotekāra piešķirtas PIEEJAS PAROLES. Ja šādu autorizācijas datu nav, tad raksti uz e-pastu [email protected].

Ja vēl neesi Valmieras integrētās bibliotēkas lietotājs, tad piedāvājam reģistrēties bibliotēkā attālināti.

Ieskaties! e-žurnāli angļu valodā

VIDEOPAMĀCĪBAS

Vēlies lasīt e-grāmatas, bet nezini, kā sākt? Mācībām vajadzīga pārbaudīta informācija, bet neesi pārliecināts, kur to meklēt? Vēlies pasūtīt grāmatu bibliotēkas elektroniskajā katalogā, bet nekad iepriekš to neesi darījis? Tikai mieru! Valmieras integrētā bibliotēka ir sagatavojusi dažādus PAMĀCĪBU VIDEO, kuros uzzināsi, kā ērti lietot bibliotēkas piedāvātos pakalpojumus jebkurā laikā, pat neizejot no mājām - mācībām, darbam un kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai.

DATUBĀZES

Piedāvājam informācijas datubāzes, ko bez maksas var izmantot ikviens arī no mājām: Britannica Library, Letonika.lv, EBSCO u.c., kā arī brīvpieejas datubāzes - skatīt ŠEIT. Paroles abonētajām datubāzēm pēc pieprasījuma var saņemt visi bibliotēkā reģistrētie lietotāji, interesējoties par to bibliotēkā.

NOVADPĒTNIECĪBAS KOLEKCIJA

NOVADPĒTNIECĪBAS PLATFORMĀ ievietojam un padarām tiešsaistē pieejamus laika gaitā savāktos vērtīgos materiālus - agrāk nepublicētus dokumentus un liecības par Valmieru un tās apkaimes novadiem, notikumiem un personībām, kas atrodami privātpersonu un ģimeņu arhīvos, kā arī novadu bibliotēku krājumos. Cilvēku dzīvesstāsti, fotogrāfijas, dienasgrāmatas, atmiņu rokraksti, avīžu raksti tiek digitalizēti un izvietoti tematiskajās sadaļās. Vietnes lietotāju ērtībai pieejams arī meklēšanas logs, kurā, ievadot atslēgvārdus, ātri var atrast vajadzīgo.

RAKSTU ELEKTRONISKA PIEGĀDE.

Preses stūrītis joprojām pieejams! Rakstus no jaunākās preses varam Tev nosūtīt e-pastā! Liesma, Diena, Latvijas Avīze, Ievas virtuve, Dārza pasaule, Ir, Klubs un daudzi citi - sazinies ar mums e-pastā [email protected]lv un mēs Tev nosūtīsim rakstu vai lappusi pēc Tavas izvēles! Pārbaudi, vai žurnāls/laikraksts ir pieejams 2021.gadam abonētās periodikas sarakstā.

DIGITĀLAIS ATBALSTS

Valmieras integrētā bibliotēka atbalsta iedzīvotājus digitālo rīku un e-iespēju izmantošanā - savu iespēju robežās sniedzam atbalstu un padomus dažādu ar tehnoloģijām saistītu jautājumu risināšanā. Konsultācija pieejama:

• zvanot pa tālr. nr. 26665573 (sazinies arī WhatsApp)
  • rakstot e-pastā [email protected]

E-RĪKI BĒRNIEM

Izmēģini plašu un noderīgu ideju krātuvi:

DOCĒTĀJU PUBLIKĀCIJAS UN STUDENTU DARBI

Student, esi pieradis mērot ceļu uz Valmieras integrēto bibliotēku, lai klātienē izpētītu mapes, plauktus, sējumus un iedvesmotos no Vidzemes Augstskolas studentu darbiem? Iedvesmojies no spožiem prātiem digitāli! Elektroniskajā kopkatalogā Alise https://valmiera.biblioteka.lv/Alise/lv/home.aspx ievietoti vairāk kā 500 pilna teksta ViA studentu darbu un ap 200 pilna teksta ViA docētāju publikāciju. VIDEOPAMĀCĪBA

CITU ORGANIZĀCIJU VEIDOTIE RESURSI