Svinēsim kopā! E-grāmatu bibliotēkai 3td - 3 gadu jubileja!

Šonedēļ svinam 3td e-GRĀMATU bibliotēkas www.3td.lv 3 gadu jubileju - šajā laikā tā izaugusi par nozīmīgu resursu Lavijas kultūrtelpā ar vairāk nekā 500 e-grāmatu krājumu latviešu valodā, 5 izdevniecībām un gandrīz 16 000 lasītāju. 3td.lv e-grāmatu platforma no pilotprojekta dažās Latvijas bibliotēkās pēdējo gadu laikā ir izaugusi par e-pakalpojumu, kas bibliotekāru vērtējumā saņēmis apbalvojumu “2019. gada notikums Latvijas bibliotēkās". Šobrīd 3td pulcē jau gandrīz 16 000 publisko bibliotēku lietotāju, kas kopā pāršķīruši aptuveni 50 miljonus virtuālo lapaspušu!

7. janvārī kopā ar literatūras un lasīšanas entuziastiem, 3td e-grāmatu bibliotēkas īstenotājiem un draugiem kā TietoEVRY in Latvia, Kultūras informāciju sistēmas centrs, Latvijas Bibliotekāru biedrība, Valsts Kultūrkapitāla fonds, izdevniecības: "Zvaigzne ABC", “Latvijas Mediji”, “Apgāds Mansards", "Jumava" un "Prometejs" atzīmēsim 3td.lv e-grāmatu bibliotēkas 3 gadu jubileju!

Tiekamies Kultūras informācijas sistēmu centra Facebook lapā! ŠEIT

10.00 Latvijas Republikas Kultūras ministra Naura Puntuļa uzruna un apsveikums

Facebook LIVE pasākumi:

14.00 SARUNA AR AUTORU
Piedalās*:
Kristīne Pastare-Skutele (Apgāda Zvaigzne ABC e-grāmatu projektu vadītāja)
Zane Zusta (Rakstniece, 3td e-grāmatu bibliotēkas visvairāk lasītā darba "Tarakāni manā galvā" autore)

14.25 SARUNA AR LASĪTĀJIEM
Piedalās*:
Olga Kronberga (Valmiera bibliotēkas direktores vietniece, 3td e-grāmatu bibliotēkas projekta vēstnese)
Vita Ziediņa (3td e-grāmatu bibliotēkas lasītāja)
Kristīne Pabērza-Ramiresa (3td e-grāmatu bibliotēkas lasītāja no Hāgas, Nīderlandes)