Stāsti par to, kā bibliotēkas maina dzīves

Iniciatīvas “Publiskās bibliotēkas 2020” filmēšanas grupa dodas tūrē pa Eiropas bibliotēkām, lai apkopotu un parādītu stāstus par to, kā bibliotēkas maina cilvēku dzīves. Viens no galamērķiem Latvijā -Valmieras integrētā bibliotēka. Šeit savā stāstā Gustavs Māziņš dalās pieredzē par dalību jauniešu projektā “Lasi un tev sekos”.

Valmieras bibliotēkas direktore Daiga Rokpelne par šodienas bibliotēku saka: “Bibliotēka – tā ir vieta, kur cilvēki gūst iedvesmu! Vieta, kur cilvēks satiekas ar ideju, dažādiem laikiem un arī ar sevi.”

Trīs iedvesmojošie Latvijas video stāsti par publisko bibliotēku lomu un vērtību ir  tapuši ar Kultūras informācijas sistēmu centra atbalstu. Šīs filmiņas radītas Eiropas iniciatīvas “Publiskās bibliotēkas 2020” ietvaros, kuras mērķis ir pievērst uzmanību tam, kā 65 000 publiskās bibliotēkas visā Eiropā ik dienas atbalsta vietējās kopienas.

Vairāk par Eiropas iniciatīvu “Publiskās bibliotēkas 2020” lasiet šeit