Sarunu skolas LAMPA nodarbība “Publiskā runa? Esmu gatavs!”

Sarunu skola LAMPA ir praktisku nodarbību cikls, ko Sarunu festivāls LAMPA piedāvā festivāla starplaikā Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Tās mērķis ir izkopt demokrātiskās sarunāšanās kultūru Latvijā – cilvēki sarunājas cieņpilni, uzklausa, un, kas svarīgi, pieņem, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tam var piekrist. Nodarbībās ikviens interesents varēs iegūt zināšanas un praktiskas iemaņas, ko pielietot dzīvē un saskarsmē ar citiem cilvēkiem.

Sarunu skolas LAMPA nodarbība “Publiskā runa? Esmu gatavs!”

Viens no visbiežākajiem attaisnojumiem, kādēļ cilvēki atsakās runāt publiski ir: "Es neesmu sagatavojies!". Nodarbības laikā apskatīsim četrus pamatrīkus, kas palīdzēs izveidot runu dažu minūšu laikā, kā arī sagatavos uzstāties jebkādos apstākļos. Nodarbība būs paredzēta gan tiem, kuriem jau ir labas uzstāšanās prasmes, gan tiem, kuri vēl tikai apgūst runas pamatus.

Lektors: Dāvis Golds, publiskās runas treneris biedrībā "Toastmasters International" un 2017. gada Eiropas publiskās runas čempions. Viņš ir pasniedzis uzstāšanās prasmes vairākās pasaules valstīs un kopumā ir individuāli novērtējis ap 200 publiskām runām. Dāvis ir dalījies ar savām zināšanām konferencēs TEDxRiga, Icebreakers '19, kā arī veidojis saturu projektam "Samsung digitālā skola".

Nodarbība tapusi sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un Valmieras integrēto bibliotēku.

Norises vieta: Valmieras integrētā bibliotēka, Cēsu iela 4, Valmiera.

Laiks: 19.februāris, pl. 17.30 - 20.00. Ierašanās no plkst. 17.15.

Ieeja ir bez maksas, uzrādot bezmaksas biļeti drukātā veidā vai viedtālrunī. Reģistrējies ŠEIT.