Pakalpojumu sniegšana klātienē ārkārtējās situācijas laikā

Pakalpojumu sniegšana klātienē valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā

Atgādinām, ka valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā pakalpojumu sniegšanas process klātienē tiek organizēts sekojoši:

Ēkas vestibilā, Cēsu ielā 4, apmeklētājiem tiek pārbaudīts Covid-19 vakcinācijas/pārslimošanas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments, skolēniem no 12 gadiem - testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.

Visus bibliotēkā klātienē pieejamos pakalpojumus var saņemt:

• Personas ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas/pārslimošanas sertifikātu
  • Bērni līdz 12 gadiem kopā ar pavadoni ar sadarbspējīgu sertifikātu
  • Bērni no 12 gadiem ar sadarbspējīgu sertifikātu vai derīgu testu

Bērnus līdz 12 gadiem apkalpojam kopā ar pieaugušajiem, kuri var uzrādīt derīgu sadarbspējīgu sertifikātu. Skolēniem no 12 gadiem jāuzrāda vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu. Ja tādu uzrādīt nav iespējams, apkalposim individuāli C114 telpā.

Laika ierobežojumi:

• Preses lasītavas izmantošana – 30 minūtes;
  • Datorlasītava – 30 minūtes.

Personas bez Covid-19 vakcinācijas/pārslimošanas sertifikāta, kā arī bērni, kas neatbilst augstākminētajiem kritērijiem tiek apkalpoti individuāli C114 telpā.

Pieejamie pakalpojumi:

• Grāmatu apmaiņa (aicinām rezervēt grāmatas jau iepriekš);
  • Datora izmantošana lietišķām vajadzībām (maksājumu veikšana, e-pakalpojumu saņemšana) - 15 minūtes;
  • Kopētavas pakalpojumi pieejami tikai darba dienās - pasūtījumu pieņemšana C114 telpā, norēķini skaidrā naudā.

Apmeklējot bibliotēku, lūdzam ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības norādījumus - bibliotēkas telpās jāievēro savstarpēja 2 metru distance (izņemot vienas mājsaimniecības pārstāvjus) un jālieto mutes un deguna aizsegs (izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam).

* Informācija atjaunināta 10.01.2022.