Pakalpojumu sniegšana klātienē ārkārtējās situācijas laikā

Pakalpojumu sniegšana klātienē valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā

Informējam, ka visus bibliotēkā klātienē pieejamos pakalpojumus var saņemt:

• Personas ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas/pārslimošanas sertifikātu
  • Bērni līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot)*

Uzturēšanās laika ierobežojumi:

• Preses lasītavas izmantošana – 30 minūtes;
  • Datorlasītava – 30 minūtes.

Atgādinām, ka valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā pakalpojumu sniegšanas process klātienē tiek organizēts sekojoši:

1. Ēkas vestibilā, Cēsu ielā 4, apmeklētājiem no 18 gadu vecuma tiek pārbaudīts Covid-19 vakcinācijas/pārslimošanas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments. Bērniem līdz 17 gadiem (ieskaitot) pārbaude netiek veikta.

2. Personas no 18 gadiem bez Covid-19 vakcinācijas/pārslimošanas sertifikāta tiek apkalpotas individuāli C114 telpā.

C114 telpā pieejamie pakalpojumi:

• Grāmatu apmaiņa (aicinām rezervēt grāmatas jau iepriekš);
  • Datora izmantošana lietišķām vajadzībām (maksājumu veikšana, e-pakalpojumu saņemšana) - 15 minūtes;
  • Kopētavas pakalpojumi pieejami tikai darba dienās - pasūtījumu pieņemšana C114 telpā, norēķini skaidrā naudā.

Apmeklējot bibliotēku, lūdzam ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības norādījumus - bibliotēkas telpās jāievēro savstarpēja 2 metru distance (izņemot vienas mājsaimniecības pārstāvjus) un jālieto medicīniskais mutes un deguna aizsegs (izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam). Bērniem no 7 līdz 12 gadiem atļauts lietot auduma mutes un deguna aizsegus.

* Informācija atjaunināta 16.02.2022., ievērojot aktuālās vadlīnijas bibliotēku darbībai.