Mākslas mēnesis: Par prieku sev, par prieku citiem iesaki labu grāmatu!

 

Apvienojot divas labas lietas – Mākslas mēnesi Valmierā un Valmieras bibliotēkas dalību starptautiskajā projektā CreaTeams in Library / “Radošās komandas bibliotēkā” (vairāk informācijas: http://ej.uz/radosas_komandas ) – vēlamies jūs uzaicināt piedalīties akcijā “My Life in a Bookshelf” / “Mana dzīve grāmatplauktā”.

Mums katram ir grāmata, kas kādā īpašā veidā noteiktā dzīves periodā mūs iedvesmojusi, palīdzējusi vai pat mainījusi veidu, kādā raugāmies uz pasauli. Grāmatas un lasīšana ir būtiska mūsu dzīves sastāvdaļa. Padalies savā pieredzes iedvesmas stāstā ar citiem - lasīsim vēl vairāk! 

Stāsti tiek krāti vietnē https://mylifeinabookshelf.wixsite.com/mysite un, projekta internacionālā dalībnieku sastāva dēļ, ir lasāmi angļu un katra dalībnieka dzimtajā valodā. Nobildē sevi kopā ar grāmatu (vari arī izdomāt kādu citu vizuālā noformējuma veidu) + uzraksti pāris teikumus par sev nozīmīgu grāmatu vai procesu, ko lasīšana aizsākusi. Gaidīsim Mākslas mēneša (aprīļa) laikā e-pastā [email protected]