Jauni žurnāli Valmieras integrētajā bibliotēkā

Ar prieku steidzamies paziņot, ka tagad saviem lasītājiem varam piedāvāt divus  jaunus žurnālus.

Ceļu pie lasītājiem sācis literārā žurnāla „Domuzīme”pirmais numurs.Tas paredzēts literatūras, publicistikas un vēstures cienītājiem, to finansē Valsts kultūrkapitāla fonds (VKKF).

Žurnāla «Domuzīme» pirmajā numurā latviešu oriģinālprozu pārstāv Ingas Žoludes un Jāņa Ezeriņa noveles, un Gundegas Repšes romāna fragments; lasāmi arī armēņu autora Hovhannesa Jeranjana un igauņu rakstnieces Mārjas Kangro īsie stāsti, ko latviskojušas Valda Salmiņa un Maima Grīnberga. Latviešu dzejas spēku apliecina Daina Sirmā, Māris Salējs un Eduards Aivars. Izdevumā lasāmas arī intervijas, viedokļi, iznākušo grāmatu recenzijas un tamlīdzīgi.

Tagad  Valmieras integrētā bibliotēkā pieejams žurnāls „Modernists”.

Žurnāla "Modernists" pavasara numurs ir par modernu domāšanu arhitektūrā, mākslā, kino, dizainā, mājas un ēšanas kultūrā.

Režisors Dāvis Sīmanis intervijā izvērš pilsētas simfonijas tēmu savā kino un jautā, vai daudz skatītāju ir vērtības kritērijs?

Igauņu arhitektūras kritiķe Trīna Ojari kļuvusi par Igaunijas Arhitektūras muzeja direktori un stāsta par to, kā e-revolūcija pārvērtusi arhitektūras medijus.

Bibliotēkā atradīsiet visus līdz šim iznākušos „Modernista” numurus!