Izstāde "Aizraujošā psiholoģija. Lasi. Izbaudi. Pārdomā"

Gandrīz katram savu reizi bijusi vajadzība ielūkoties kaut vai kalendāra lapiņu padomos, kā saprasties ar līdzpilsoņiem un kur tad to dzīves jēgu vislabāk meklēt. Šādi un līdzīgi jautājumi ir mūžam aktuāli, tāpēc Valmieras integrētā bibliotēka sagatavojusi izstādi "AIZRAUJOŠĀ PSIHOLOĢIJA. LASI. IZBAUDI. PĀRDOMĀ." Izstāde ir piesaistījusi apmeklētāju interesi un būs apskatāma līdz februāra vidum, interesējošās grāmatas izsniedzam lasītājiem.

Ieskats izstādes grāmatās.

Pieaugšana : 468 samērā vienkārši soļi ceļā uz patstāvīgu dzīvi

Kellija Viljamsa Brauna

Sapņa interpretācija

Zigmunds Freids

Zigmunda Freida darbs "Sapņa interpretācija", kurā viņš izklāsta savu teoriju par sapņa saistību ar cilvēka dzīves realitāti, pirmoreiz iznācis 1899. gadā un ietekmējis psiholoģiskās domas attīstību vairāk nekā gadsimta garumā. Viņa veidotā psihoanalīze joprojām ir izaicinājums.

Iz tumsas : triloģija

3.grāmata Dieviete

Viesturs Rudzītis

Patiesība : romāns

Rīka Pulkinena

Ir pavasaris. Elza pamazām mirst. Marti un Eleonora cenšas aprast ar domu, ka būs jāzaudē sieva un māte. Mazmeita Anna, kas mīļāk iztēlojas citu stāstus, nevis stāsta savējo, uzzina par Ēvu, sievieti, kura reiz gandrīz izjaukusi Marti un Elzas ģimeni un par kuru abi gadiem klusējuši. Ēvas balss lasītāju aizved citā realitātē, 60. gadu sākumā. Mūsdienām sastopoties ar neseno vēsturi, beidzot atšķetinās stāsti, kuriem atmiņa pretojusies, jo tā bijis vieglāk.

Pieejams bibliotēkā

Grāmata par vīrieti : vīrišķības krīze kā pašatklāsmes iespēja

Osho

Pieejams bibliotēkā

Harisma : personības profesionāli un personiski panākumi

Nīkolauss B. Enkelmanis

Pieejams bibliotēkā

Noslēpumu grāmata : atdarot dzīves slēptās dimensijas

Dīpaks Čopra

Pieejams bibliotēkā

Depresija : izlaušanās no iekšējā cietuma

Dorotija Rouva

Pieejams bibliotēkā

Kāpēc viņi vienmēr kavē & viņas ir tik neizprotamas

Alans un Barbara Pīzi

Pieejams bibliotēkā

Labas omas noslēpumi : kā atbrīvoties no slikta garastāvokļa

Gaļina Kovaļova

Ikvienam no mums dažreiz mēdz būt slikts garastāvoklis, taču svarīgi nenokavēt brīdi, kad iedomātās problēmas kļūst svarīgākas par reālajām.

Astoņu ziedlapu roze

Oidira Ava Olafsdotira

Astoņu ziedlapu roze ir grāmata par juteklisku vīrišķību, par kādu, kurš nav vikings, par tēvišķumu, beznosacījumu mīlestību, pašapjausmi, dāsnumu un tiekšanos pēc skaistā.