Izmēģini e-grāmatas krievu valodā! Читайте электронные книги и слушайте аудиокниги на русском языке!

Līdz 31. maijam lieliska iespēja attālināti lasīt e-grāmatas krievu valodā no 3 pazīstamiem izdevējiem un grāmatu tirgotājiem - BiblioPlanet, Non-fiction library, BiblioRossica.

Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar uzņēmumu MIPP International līdz 2020.gada 31.maijam Latvijas bibliotēkām programmas “Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” ietvaros piedāvā e-grāmatu bezmaksas izmēģinājumu no pazīstamiem izdevējiem un grāmatu tirgotājiem:

Raksti uz [email protected], saņem autorizācijas datus un lasi e-grāmatas no mājām!

__________________________________________________________________________________________________________

Читайте электронные книги и слушайте аудиокниги на русском языке! Предлагаем ознакомиться с 3 замечательными электронными ресурсами на русском языке:

Ресурсы доступны до 31 мая. Чтобы получить пароль доступа, свяжитесь с нами: [email protected]

Papildus informācija par visām e-grāmatu platformām un lietošanas pamācības:

Больше информации о коллекциях данных ресурсов:

Biblioplanet ir pieredzējis grāmatizdošanas uzņēmums, kas galvenokārt fokusējas uz drukātiem izdevumiem no bijušajām padomju republikām, kā arī uz krievu akadēmisko literatūru. Augot pieprasījumam pēc kvalitatīvām e-grāmatām no Krievijas, uzņēmums atbalsta drukāto izdevumu transformāciju uz digitālo formātu un cenšas pirmkārt apmierināt savu klientu – bibliotekāru, studentu, akadēmiskā personāla, zinātnieku un pētnieku – vajadzības. Biblioplanet Basic Academic Collection piedāvājumā ir vairāk nekā 70 000 augstas kvalitātes krievu daiļliteratūras, valodniecības, vēstures, juridiskās literatūras, ekonomikas, sociālo zinātņu un kultūras e-grāmatas.

__________________________________

BiblioPlanet Basic Academic Collection - доступ к коллекции из более 70000 высококачественных русскоязычных книг по литературе, истории, философии, социологии, политологии, культурологии, искусству, религиоведению, экономике и современной литературе.

Non-fiction library ir tiešsaistes bibliotēka-grāmatveikals, kas piedāvā e-grāmatas par tādu daudzpusīgu tematiku kā biogrāfijas, biznesa literatūra, kultūra un māksla, vēsture, sociālās zinātnes, medicīna, filosofija, ezotērika u.c. Izmēģini arī tematiskās kolekcijas un audiogrāmatas!

Lietošanas pamācība

_________________________________

Библиотека Нон-фикшн – это электронная библиотека, включающая научную и образовательную литературу, издания по саморазвитию и интеллектуальному досугу (в качестве бонуса – один раздел художественной литературы).

Руководство пользователя

BiblioRossica ir mūsdienīga elektroniska bibliotēku sistēma, kas paredzēta pētniekiem, pasniedzējiem un studentiem. Tajā pārstāvētas zinātniskās un mācību literatūras kolekcijas humanitārajās, tehniskajās un dabas zinātnēs. BiblioRossica katalogs regulāri tiek papildināts, un šobrīd tajā pieejami vairāk nekā 20 000 izdevumu, kuri apvienoti pamata, speciālajās un izdevēju kolekcijās, kā piemēram, mācību literatūra, vadošo Krievijas zinātnisko izdevniecību literatūra, vecumposmu psiholoģija, nanotehnoloģijas, bioekeoloģija, menedžments mākslas un kultūras sfērās, pedagoģija, arhitektūra un urbānistika, kā arī citās disciplīnās. Lasi krievu un angļu valodās!

Lietošanas pamācība

_________________________________

БиблиоРоссика - современная электронно-библиотечная система, предназначенная для исследователей, преподавателей и студентов. В ней представлены коллекции актуальной научной и учебной литературы по гуманитарным, техническим и естественным наукам, но помимо научной и учебной литературы, Вы здесь найдете научно-популярную, художественную литературу и нон-фикшн.

Руководство пользователя

*Informācija no Kultūras informācijas sistēmu centra tīmekļa vietnes.