Grāmatu izstāde skaistam pavasarim: mode, sievišķība, prieks...

Mostoties no ziemas miega, rodas vēlme pēc kaut kā skaista, vai ne? Valmieras integrētā bibliotēka ir sagatavojusi grāmatu izstādi kā reizi šādai vajadzībai: mode, skaistumkopšana, krāsas, sievišķība, prieks... Lai burvīgs pavasaris, dāmas! Grāmatas izsniedzam līdzi uz mājām.

Prieks :) no A līdz Z / Elita

Modes dizainere E. Patmalniece veido tērpus skatuves māksliniekiem, teātra, operas un baleta izrādēm. Viņa ir piedalījusies dažādos projektos TV, reklāmā, laikrakstos un žurnālos. E. Patmalniece ir pazīstama arī kā gleznotāja, kura mākslas darbus veido neierastā tehnikā. Māksliniece zīmē, glezno, piedalās sabiedriskajā dzīvē, ir gatava visam, ko tā piedāvā. Grāmatā ievietoti E. Patmalnieces reproducētie darbi.

Eksemplāri bibliotēkā

Modes vēsture : aizraujošs ceļojums modes mākslā

NJ Stevenson

Винтажная мода. Платья : для коллекционеров и ценителей классического дизайна

Brillītes

Eva Madejska

"Brillītes" ir grāmata bērnudārza vecuma bērniem, īpaši tiem, kam viens no rīta darbiņiem ir - sameklēt un uzlikt savas brilles, lai dotos dienā - uz bērnudārzu vai spēlēties. Atšķiršanās no daudziem citiem un kaitinošā briļļu pieskatīšana, tīrīšana, nepazaudēšana un nesalaušana ir pārvarama, ja ieraugām, ka kādam - piemēram, tētim - brilles ir ārkārtīgi svarīgas, un to nozaudēšana mājās rada mazu katastrofu. Visi meklējumi ved pie atradumiem - un reizē tie ir nudien iepriecinoši un atbrīvojoši atradumi!

Makeup is Art : Proffesional techniques for creating original looks

Eksemplāri bibliotēkā

Elegance : īsta mīlestība modē ir vienmēr

Ketlīna Tesāro

Luīzei nav padoma, kā lai atkal iedabū sliedēs savu dzīvi, izskatu un laulību. Kādu dienu viņa lietotu grāmatu veikalā uziet pabalējušu izdevumu „Elegance”. Franču modes ekspertes Antuānas Dario kundzes stila padomi no A līdz Z nāk kā atklājums – nav jomas, kurā Dario kundze nespētu sniegt padomu, ieskaitot vīru tipus (un kā tikt ar tiem galā) un iepirkšanos ar draudzenēm (ko labāk nedarīt). Kad Luīze sāk sekot grāmatā teiktajam, viņas dzīve izmainās.

Eksemplāri bibliotēkā

Lookbook meitenēm : satriecoši lielisks modes ceļvedis ikvienai

Tu esi modes fane? Tu sapņo uzzināt visu par modi un vēlies šajā vidē justies kā zivs ūdenī? Tātad šī grāmata ir domāta tev!

Piecdesmit gadi Rīgas Modē

Asnate Smeltere

"Piecdesmit gadi Rīgas modē" nav visaptveroša Latvijas modes vēsture - tas ir personisks atmiņu stāsts. Un tomēr grāmata vienlaikus ir arī nozīmīga vēsturiska liecība par modi kā neatņemamu Latvijas kultūras daļu. Grāmata ir Asnātes Smelteres atmiņu un pārdomu stāsts par viņas ilgo un veiksmīgo ceļu modes industrijā, kas aizsākās jau 20. gadsimta 60. gados ar modeles gaitām tolaik visā Padomju Savienībā plaši pazīstamajā Rīgas Modeļu namā un žurnālā "Rīgas Modes". Galvenais impulss rakstīt šādu grāmatu bijis vēlēšanās fiksēt to, kas, šķiet, pazūd.

Skaistuma vēsture

Umberto Eko

Eksemplāri bibliotēkā

Ceļā uz smaidu : atbildes uz pacientu visbiežāk uzdotajiem jautājumiem : skaidrojumi, ieteikumi un padomi

Alēna Butkēviča

Zobārstes, medicīnas zinātņu doktores Alēnas Butkēvičas grāmatā tiek sniegtas atbildes uz pacientu visbiežāk uzdotajiem jautājumiem. Šie jautājumi ir bijuši un palikuši nemainīgi zobārstes 23 gadu prakses laikā. Piemēram: Kas ir implants? Vai implants ir mūžīgs? Kā balināt zobus? Kāpēc jāaizpilda sakņu kanāli? Un daudzi citi jautājumi.