Grāmatas attālināta darba un mācību procesa organizēšanai

Apstākļos, kad strādāšana un mācīšanās attālināti prasa arvien lielākas pašorganizēšanās iemaņas, Valmieras integrētās bibliotēkas plauktos atradīsiet labus palīgus - grāmatas, kas iedvesmo un sniedz praktiskus padomus.

Izmēģiniet! Rezervējiet grāmatas bibliotēkas e-katalogā ar bibliotekāra piešķirto lietotāja vārdu un paroli.

Iesakām:

"Darba laika pilnvērtīga izmantošana" - padomi, kā produktīvi sabalansēt darbu ar savu presonību un veselību. Rezervēt.

"Mācīšanās prasmes" - bagātīgi ilustrētā grāmata rāda, kā efektīvāk veidot dienas režīmu, stiprināt pašapziņu un motivāciju mācīties, pārvarēt stresu. Rezervēt.

"Ko es skaidri zinu" - TV personības Opras Vinfrijas mūža garumā pārbaudītas atziņas pilnasinīgai, atklājumu pilnai dzīvei. Rezervēt.