Sveicam Bērnu apkalpošanas nodaļas čaklāko lasītāju 2021.gadā

Sveicam Bērnu apkalpošanas nodaļas čaklāko lasītāju 2021.gadāLai gan pagājušajā gadā klātienes apmeklējumu skaits Bērnu apkalpošanas nodaļā bija salīdzinoši daudz mazāks nekā citus gadus, ik dienu priecājamies sastapt aizrautīgus lasītājus. Tāpēc aizsākam jaunu tradīciju - čaklākā lasītāja sveikšanu. Apkopojām datus par izsniegumu skaitu katram aktīvajam Bērnu apkalpošanas nodaļas lasītājam 2021. gadā. Varam atklāt, ka uzvarētājs krietni apsteidza sekotājus.

Un tātad... 2021. gadā Bērnu apkalpošanas nodaļas ČAKLĀKĀ LASĪTĀJA titulu ieguvis Valmieras Pārgaujas sākumskolas 4.c klases audzēknis ANSIS BRINKMANIS ar 282 izsniegumiem. 


Ansis saņēma pateicības balvu no bibliotēkas un tās atbalstītājiem Gardu Muti. Vaicāts par pagājušajā gadā mīļāko izlasīto grāmatu, Ansis atzīmēja Kadri Hinrikusas "Taksis un Dogs", kuru izlasījis pašā gada nogalē. Citus Bērnu apkalpošanas nodaļas apmeklētājus 2022. gadā Ansis izaicina pārspēt viņa šī gada rezultātu. Nešaubīgi arī viņš pats šogad turpinās meklēt piedzīvojumus grāmatu pasaulē un izmantot bibliotēkas pakalpojumus. 

Nāc un atrodi lasāmvielu arī Tu! Ik mēnesi iegādājamies jaunākās un aktuālākās grāmatas gan latviešu valodā, gan svešvalodās. Lasi un varbūt nākošgad tieši Tu iegūsi čaklākā lasītāja titulu!