Jaunākās grāmatas

Pilns jaunieguvumu saraksts - DECEMBRIS

Jaunieguvumu arhīvs

 

 

Kinnijs, Džefs.  Grega dienasgrāmata

 

13. Sabrukums

 

Epnere, Gunta.  Burtotava

 

Grāmata palīdzēs apgūt burtus, lasīt zilbes un vārdus, attīstīt iztēli, uzmanību un atmiņu.

 

Gabrielsone, Moda.  Lookbook meitenēm

 

Tu esi modes fane? Tu sapņo uzzināt visu par modi un vēlies šajā vidē justies kā zivs ūdenī? Tātad šī grāmata ir domāta tev!

 

Znotiņa, Vija.  Tu to vari

 

Kā tu domā, ko var darīt ar kolu? Vai tiešām tikai dzert? Nē, ar to var... notīrīt nosūbējušās monētas un galda piederumus! Zināji? Bet kas, tavuprāt, ir Bormaņa spieķītis? Varbūt tu zini, ka no kartupeļa iespējams iegūt gaismu? Arī ne? Un ko iesāksi, ja nonāksi uz vientuļas salas, kur nav dzeramā ūdens? Nezini? Tu tiešām nezini, kā okeānā iegūt dzeramo ūdeni? Šajā grāmatā atrodamas atbildes uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem! Turklāt te var arī pārliecināties par to patiesumu. Veic eksperimentus kopā ar vecākiem un uzzini daudz jauna! Jautrība garantēta!

 

Samauska, Ieva.  Vecis iet pa dārzu, pankūkas bārdā

 

Grāmatā "Vecis iet pa dārzu, pankūkas bārdā" apkopoti Ievas Samauskas sacerētie mīklu dzejoļi, kuriem raksturīga spilgta tēlainība, asprātība un paradoksi. Dzejoļi veidotas kā mīklas - atbilde tiek sniegta vizuāli - caur zīmējumu.

 

Plūdons, Vilis.  Zaķīšu pirtiņa

 

Ne tikai bērni, bet arī viņu vecāki un vecvecāki ir iemīļojuši dzejoli "Zaķīšu pirtiņa", ko uzrakstījis latviešu klasiķis dzejnieks Vilis Plūdons. Dzejoļa jauno izdevumu ilustrējusi māksliniece Agija Staka ar brīnišķīgiem un mīļiem zīmējumiem. Lasot grāmatu, bērns nokļūs draudzīgās zaķu ģimenes pirts rituālā, kur valda sirsnība un labestība. Ja vien pa pļaviņu neskraidītu strupausītis sunītis...

 

Baltrušaitiene, Šarūne.  Kā zaķis iepazina jūtas

 

Tas ir stāsts par nedaudz izlutinātu zaķēnu, kuru no dzimtajām mājām nolaupa vārna un aiznes uz pavisam citu meža malu. Ar savu drosmi un gudrību zaķim izdodas no viņas izglābties, taču zaķēnu gaida garš ceļojums mājup. Ceļā zaķēns piedzīvo daudz notikumu un satiek vairākus jaunus varoņus. Ar katru no tiem zaķēns ikreiz piedzīvo jaunas, viņam vēl nezināmas jūtas. Grāmata stāsta par zaķēnu, kurš iemācījās pārvarēt skumjas, bailes, skaudību un atklāja, kā dusmas pārvērst priekā.

 

Štelmahere, Vita.  Ziemassvētku vecītis Rīgā

 

Ziemassvētku vecītim katrā valstī un pilsētā vajadzīgi čakli, drosmīgi un attapīgi palīgi. Vecīša oficiālais svētku rīkošanas palīgs Rīgā, rūķis Buziņš, gatavojas doties pensijā, tāpēc Ziemassvētku vecītis personīgi ierodas Latvijā, lai izvēlētos sev jaunu palīgu. Buziņš par savu pēcteci vēlas redzēt mazdēlu Paksi. Vai jaunais rūķis tiks galā ar tik atbildīgu darbu?